Tuinkamer met pergola op maat

Wernhout

Tuinkamer met pergola op maat

Dit gezin uit Wernhout wilde grootschalig renoveren toen ze bij ons aanklopten. Ze zochten een afgesloten tuinkamer en daarnaast een pergola waar de kinderen aan zouden kunnen schommelen. Die pergola moest dus stevig en robuust genoeg zijn om dat aan te kunnen. Een mooie uitdaging, waar we graag over meedachten.

Maak een afspraak

Bent u ook geïnteresseerd in een op maat gemaakte overkapping of tuinhuis?

20260202 145817
20260202 145830
+9Foto's
20260202 145847
20260202 145921
20260202 145906
20260202 150452
20260206 160649
20260206 160704
20260206 160750
20260206 160806
20260206 160815

Maak een afspraak

Bent u ook geïnteresseerd in een op maat gemaakte overkapping of tuinhuis?

Eerst de tegels, vervolgens de constructie

Voordat wij konden beginnen, moesten de tegels worden gelegd. Samen met de tegelzetter hebben we de plaatsing van de fundering afgestemd. Dat moest namelijk nauwkeurig gebeuren. Normaal doen we dat het liefst zelf, maar met een tegelzetter die we kennen en vertrouwen kan dat ook in goede handen liggen. Hier was dat het geval, dus konden wij na de tegels direct door.

Zwart gespoten Douglas-hout en aluminium kozijnen

Aan de zijkant zijn de rabatdelen gerealiseerd: standaard twee keer zwart gespoten Douglas-hout, zoals wij dat altijd adviseren. Dit materiaal gaat vervolgens lang mee en behoudt zijn kleur goed. Het boeiboord is ook van twee lagen zwart gespoten hout, net als de shutters (ook wel ‘louvre tuinschermen’ genoemd). Het geheel heeft daardoor een strakke, donkere uitstraling die mooi contrasteert met het naturel hout van de dragende constructie.

De tuinkamer is nu volledig afsluitbaar dankzij aluminium kozijnen met glazen deuren en een middensluiting. Handig voor als het wat kouder wordt, of als je 's avonds met de verlichting aan nog even buiten wilt zitten.

Specificaties

Type: Afgesloten tuinkamer met pergola 

Materiaal: Douglas hout (onder andere de zwart gespoten rabatdelen, shutters en de naturel constructie), aluminium kozijnen, glazen wanden met unieke middensluiting 

Afmetingen: 400 x 600  

Bijzonderheden: Pergola geschikt voor schommels, licht en elektra 

Richtlijn prijs: ongeveer €27.000 totaal, inclusief afwerkingen  

Schutting erbij

Tijdens een van de gesprekken kwam ook de schutting ter sprake. Die wilden ze graag in dezelfde stijl, zodat alles mooi op elkaar aansluit. Dat pakten we mee in het project, waardoor ze in één keer een afgestemd geheel hadden zonder zelf nog een andere partij te hoeven zoeken.

In samenspraak van begin tot eind

Gedurende het hele traject hielden we contact: gesprekken aan tafel, een belletje als er iets speelde en op iedere vraag een duidelijk antwoord. Dat ging door tot de oplevering, en ook daarna staan we klaar als er nog iets is. Het moet immers goed staan en de klant moet er volledig tevreden mee zijn.

Waarmee kunnen we u helpen?

Overkapping op maat

Tuinkamer op maat

Veranda op maat

poppelaars overkappingen showroom 57

Samen zoeken we een oplossing die bij u past

Neem contact met ons op en maak een afspraak met een van onze adviseurs.

076-5410293 info@bartpoppelaars.nl Contact opnemen